|
Het tegenbezoek van 20 – 26 juni 2007, aan de Noorse voetballers van SIF Drammen, met 14 voetballers (12-14 jaar) van de TABOR Voetbalschool, afkomstig van al onze drie locaties (met drie begeleiders), is een groot succes geworden.
Naast een trainingsstage, het spelen van wedstrijden, stonden een trektocht door de natuur, het “ballenjongen" zijn bij een heuse eredivisie wedstrijd, Midsummernightviering in een Noors gezin, een fantastisch dag in een Noors gezin, een bezoek aan Oslo, op het programma. Hartverwarmend bleek de weldadige Noorse gastvrijheid, sportiviteit…. , maar ook mogen we trots zijn op de inspanningen op taalgebied van onze jongsten in de school, getuige de uitspraak van een onzer d ‘Ampte knapen : “Ik kan Engels!!! “
Ik raad u aan de bijlagen te openen en zelf te lezen wat Wessel en Thomas van locatie TABOR d’Ampte en Bart van locatie TABOR Werenfridus zelf te melden hebben in hun verslag. Ook van Jorin, Tom en Roy van TABOR Oscar Romero hebben een verslag geschreven.
Tom de Groen
Bijlagen: krant in Noorwegen en de Noorse krant zelf programma verslag Bart verslag Wessel verslag Thomas verslag Jorin, Roy en Tom
|